2016-2017 Leagues Page
Information from last year's 2015-2016 Season

2017 Playoffs
Albany
Buffalo
Rochester
Syracuse
 
States

Albany Leagues
League 1
Amsterdam
Broadalbin-Perth
Galway
Gloversville
Johnstown
Mayfield
League 2
Albany HS
Burnt Hills-Ballston Lake
Christian Brothers
LaSalle Institute
Waterford
Watervliet
League 3
Bishop Maginn
Catholic Central
Columbia
Coxsackie-Athens
Rensselaer
Schenectady
League 4
Bethlehem
Duanesburg
Greenville
Guilderland
Lansingburgh
Schalmont
League 5
Berlin
Berne-Knox-Westerlo
Holy Names
Hoosick Falls
Tamarac
Troy


Buffalo Leagues
League 1
Bishop Timon/St. Jude
Kenmore East
Kenmore West
Lew-Port
Nichols School
Olmsted
St. Joseph's
League 2
Cardinal O'Hara
CATS @ Bennett
Cheektowaga
Christian Central
Starpoint
League 3
Canisius
Depew
Grand Island
Hutch Tech
Lancaster
Pioneer
League 4
Amherst
City Honors
Cleveland Hill
Medina
Williamsville East
Williamsville North
Williasmsville South
League 5
East Aurora
Iroquois
Lake Shore
Orchard Park
West Seneca East
West Seneca West

Rochester Leagues
League 1
Bishop Kearney
Brighton
Churchville-Chili
McQuaid Jesuit
Northstar Christian
University Prep Charter
Wilson
League 2
Gates Chili
Greece Arcadia
Hilton
Rush-Henrietta
School of the Arts
Spencerport
League 3
Albion
Brockport
Elba
Holley
Kendall
Pembroke
League 4
East Rochester
Greece Athena
Greece Odyssey
Greece Olympia
Mercy
Wheatland-Chili
League 5
Bloomfield
Dundee
Geneva
Mynderse
Newark
Penn Yan
Red Jacket
League 6
Canandaigua
Midlakes
North Rose-Wolcott
Pal-Mac
Wayne
Williamson
League 7
Clyde-Savannah
Lyons
Marcus Whitman
Sodus
South Seneca
Waterloo
League 8
Irondequoit
Monroe
Penfield
Pittsford Mendon
Pittsford Sutherland
Victor
League 9
Fillmore
Genesee Valley
Honeoye
Keshequa
Livonia
League 10
Aquinas
Eastridge
Fairport
Webster Schroeder
Webster Thomas

Syracuse Leagues
League 1
Cato Meridian
Jordan-Elbridge
Port Byron
Skaneateles
Southern Cayuga
League 2
Bishop Ludden
Christian Brothers
Fayetteville-Manlius
Manlius-Pebble Hill
Solvay